Kuidas luua kõigile võrdsed võimalused?  Parimate praktikate kogumik ja seda toetavad videolood

Kuidas luua kõigile võrdsed võimalused? Parimate praktikate kogumik ja seda toetavad videolood

2020 sügisel koostasime Sotsiaalministeeriumi tellimusel kogumiku, mis tutvustab 2014-2020 perioodil struktuurivahenditest rahastatud projekte, mis andsid olulise panuse ka võrdsete võimaluste loomisse. Haapi rolliks oli juhtida tervet protsessi ideest teostuseni. Võtsime ühendust projektide elluviijatega, leppisime kokku ja viisime läbi intervjuud, millele tuginedes kirjutasime kogumikku sobivad lood. Pidasime silmas, et lood oleksid sõbralikud, lihtsad ja julgustavad ning jagaksid praktilisi näpunäiteid, mida mistahes projektide elluviijad saaksid arvestada oma tegevuste planeerimisel. Lisaks sisulisele poolele vastutasime ka kogumiku visuaalse lahenduse eest. Kogumikuga saab tutvuda siin.

Kogumiku lugude hulgast valisime välja mõned näited, mille kohta tegime koostööpartneritega videod, et tutvustada häid näiteid võrdsete võimaluste loomiseks ka videoformaadis. Näiteks kõnelesid Meremuuseumi esindajad sellest, kuidas nad on näitused ligipääsetavaks muutnud ka ratastoolis või lapsevankriga liigeldes, nägemis- või kuulmisraskuste puhul ja intellektipuudega inimestele. Videoga saab tutvuda siin.


Haap Consulting pakub erinevat tüüpi kommunikatsioonilahendusi tekstiloomest kampaaniate ja sõnumi edastamist toetavate videomaterjalini välja. Kui soovid samuti nii sisulist kaasamõtlemist kui tuge sõnumite edastamisel, kirjuta info@haap.ee või helista 5515011.

Sarnased postitused