Kommunikatsioonipartnerlus Haridus- ja Noorteametiga

Kommunikatsioonipartnerlus Haridus- ja Noorteametiga

Haap oli 15 kuu jooksul igakuiseks kommunikatsioonipartneriks Haridus- ja Noorteametile (varasemalt Eesti Noorsootöö Keskusele). Lõime asutusele kommunikatsioonistrateegia, nõustasime asutuse kadumisel ja liitumisel suuremaks ühendasutuseks, osutasime igapäevast kommunikatsiooniteenust, vormides sõnumeid, kirjutades artikleid, andes välja uudiskirja ja nõustades klienti kõikvõimalikes jooksvalt tekkivates küsimustes. Olime oluliseks partneriks koroonaviirusest tingitud piirangute ja muudatuste kommunikeerimisel noortevaldkonnas, et toetada noortekeskuste toimimist ja noorsootöötajate tööd.

Koostöö kirkaima projektina võib välja tuua 2020. aasta noorsootöönädala “Loon ise oma elu”, mille kommunikatsioonistrateegia väljatöötamist ning elluviimist meie konsultandid vedasid. Haapi meeskond oli autoriks nii nädala sloganile “Loon ise oma elu” kui kampaaniasõnumitele ning vastutas noorsootöönädala meediakajastuste eest. Meie juhtimisel oli noorsootöönädala keskmeks üleriigiline tantsuaktsioon, kus Liis Lemsalu loo taustal esitasid Märt Agu koreograafiat tuhanded noored. Noorsootöö nädal sai kajastust nii üleriigilises kui kohalikus meedias ning oli nädala vältel pildis nii teles kui raadios. 

Meil oli suur heameel panustada kahel aastal ka noortevaldkonna tunnustussündmuse Noorte Heaks Tänu korraldamisse, kus hoolitsesime selle eest, et sõna tunnustussündmusel nomineeritutest ning laureaatidest leviks eri kanalites ning üle Eesti. 


Oleme hea koostöö eest Haridus- ja Noorteametile tänulikud! Kui Sul on tarvis partnerit kommunikatsioonistrateegia loomisel, kommunikatsiooniprojektide juhtimisel ning meediasuhtlusel, siis võta meiega ühendust info@haap.ee või helista numbril 5515011.

Sarnased postitused