Aitasime kaasata 200 000 eurot turismiettevõtete ärimudelite rakendamise toetusesmeetmest

Aitasime kaasata 200 000 eurot turismiettevõtete ärimudelite rakendamise toetusesmeetmest

Turismiettevõtete ärimudelite rakendamise toetuse eesmärgiks oli toetada teenuse arendamist uuele kliendisegmendile ning teeninduskvaliteedi ja unikaalse tehnoloogilise lahenduse väljatöötamisega seotud kulusid. Toetuse minimaalne suurus oli 20 000 eurot ning maksimaalseks toetussummaks oli 200 000 eurot.

Meie kliendiks oli Hotell Pallas, kelle eesmärgiks oli aadressil Riia 4 rajada uus restoran. Restorani rajamise kaudu on võimalik hotelli ärimudelit uuendada kahe tegevuse lõikes: arendada teenuseid uutele kliendisegmentidele ja arendada ettevõtte äriprotsesse.

Hotell Pallas OÜ (brändi nimi Art hotell Pallas) asub aadressil Riia tn 4 Tartu ning tegutseb hotellina alates 1999. aastast. Tegemist on ajaloolise asukohaga, kus asus kunagine Kõrgem Kunstikool Pallas. Hotell on oma rajamisest saadik sisekujunduses inspiratsioonina kasutanud Pallase koolkonna teoseid. 1999. aastal sai hotell Eesti sisearhitektide preemia ja 2020. aasta alguses viidi hotellis läbi laiaulatuslikud renoveerimistööd, kus uuendati täielikult hotelli senine interjöör, lähtudes samadest Kõrgema Kunstikooli Pallas üldpõhimõtetest.

Art hotell Pallas pakub teenusena majutusteenust. Hotellis on 62 numbrituba, mis asuvad kesklinnas Tartu Hansakeskuse kolmel ülemisel korrusel vaatega Tartu kesklinna sõlmpunktile või vaiksesse sisehoovi. Projekti eesmärgiks on uuendada Art hotell Pallase ärimudelit, rajades Tartu kesklinnas samas hoones tühjaks jäänud pinnale uue restorani, ühendades nii hotelli kui ka toidukoha väärtuspakkumise ühte kontseptsiooni. Restorani rajamisega on hotellil võimalik pakkuda kvaliteetset toitlustusteenust ning luua uued võimalused sündmuskorraldusteenuse pakkumiseks.

Haap Consulting oli Art hotell Pallasel abiks ärimudeli plaani ja finantsprognooside koostamisel ning administratiivse projektijuhtimisega taotluse esitamisel ja menetlusperioodil.

Art hotell Pallase meeskonna töö kandis vilja ning EAS toetas projekti 200 000 euroga täiustatud ärimudeli rakendamiseks.

Kui Sul on abi vaja rahastustaotluste koostamisel ja enda ärimudeli uuendamisel, siis kirjuta meile info@haap.ee või helista +372 51966196.

Sarnased postitused