Meeskond

Marleen Pedjasaar

Marleen Pedjasaar

Marleen Pedjasaar on sotsiaalteadlasena kogenud uuringute ja analüüside läbiviija. Osava arutelujuhina aitab ta fookusgruppide või individuaalintervjuude kaudu saada paremini aru, kuidas teie kliendid, sihtgrupp või koostööpartnerid mõtlevad. Marleeni tugevuseks on strateegiline mõtlemine ja kommunikatsioon. Konsultandina aitab ta strateegialoomes ja kommunikatsioonis küsida õigeid küsimusi ning luua tervikut, mis kõnetab kogu meeskonda. 

Võta Marleeniga ühendust aadressil [email protected] või helista 5515011

Karl Haljasmets​

Karl Haljasmets

Karl Haljasmets on hariduselt politoloog ning töötanud muuhulgas ka ajakirjanikuna. Karl on varasemalt töötanud Baltikumi suurimas konsultatsiooniettevõttes Civitta, kirjutades äriplaane ja konsulteerides väga erinevaid kliente. Ta omab laia rahvusvahelist kontaktibaasi, kuna on osa oma haridusest omandanud nii USA-s, Saksamaal, Ungaris kui Hispaanias. 

Tänaseks on Karlil 7-aastane kogemus raha kaasamisel teadusuuringute ja tootearendusprojektide alal. Oma tausta tõttu on Karl spetsialiseerunud projektijuhtimisele ning infotehnoloogia ja uute tehnoloogiate väljatöötamisega seotud projektidele. 

Võta Karliga ühendust aadressil [email protected] või helista 51966196

Kristjan Kaldmaa

Konsultant
Kristjan Kaldmaa

Kristjan Kaldmaa on bakalaureusekraadi omandanud Tartu Ülikoolist riigiteaduste erialal ning magistrikraadi 2019. aastal samuti Tartu Ülikoolist rahvusvaheliste suhete ja regiooniuuringute alal. Ta on eelnevalt olnud praktikant Välisministeeriumi ÜRO julgeolekunõukogu kampaania meeskonnas ning samuti veetnud ka vahetusaasta ADA Ülikoolis Aserbaidžaanis. Praegu täiendab Kristjan ennast Sisekaitseakadeemia sisejulgeoleku magistratuuris. 

Kristjan töötab Haapis konsultandina, koostades erinevaid analüüse ning viies ellu uuringuprojekte. 

Võta Krisjtaniga ühendust [email protected]  

Kärt Kaasik

Konsultant
Kärt Kaasik

Kärt Kaasiku süda tuksub julgete ja strateegiliste kommunikatsioonitegevuste rütmis. Kärdil on pikaajaline kogemus vabaühenduste ja ettevõtete sotsiaalse vastutuse kommunikatsiooni vallas ning ta on omandanud meediaõpingute magistrikraadi Hollandis.

Kärt saab abiks olla kommunikatsioonistrateegiate ning meediaplaanide loomisel, meediasuhtlusel ning kommunikatsiooniprojektide juhtimisel. Lisaks on Kärdil laialdased kogemused sotsiaalmeediakanalite strateegiate loomises ja haldamises ning sotsiaalmeediakampaaniate vallas. 

Võta Kärdiga ühendust [email protected]

Linda Tarto

Konsultant

Linda Tarto on lõpetanud Tartu Ülikooli bakalaureusekraadiga inglise filoloogias ning omandanud magistrikraadi inglise kirjanduse erialal Yorki ülikoolis Suurbritannias. Lisaks on ta vahetustudengina ennast täiendanud USAs ja kogenud tõlkija. 

Haapis on Linda erinevate projektide juures abiks kirjutamisel, tekstide tõlkimisel ja toimetamisel, samuti on Lindal tänu õpingutele tugev uurimis- ja analüüsioskus.

Võta Lindaga ühendust [email protected]

Carl Robert Pedjasaar

Konsultant
Carl Robert Pedjasaar

Carl Robert Pedjasaar on ettevõtja, kes igapäevaselt tegeleb väiketootmise juhtimisega ning on tegev olnud ka kinnisvaraarenduses. Tegutseva ettevõtjana on tema tugevuseks äriprotsesside ja ressursside juhtimine ning arendustegevuste läbiviimine ettevõtte kasvupotentsiaali saavutamiseks. Carl Robert aitab kliendil analüüsida ja kaardistada ettevõtte vajadusi, leides seeläbi võimalusi ettevõtte kasvatamiseks. Olles õppinud õigusteadust, oskab ta klienti nõustada ka juriidilistes küsimustes. Carl spetsialiseerub Haapis rahastustaotlustega seotud ärianalüüside ning müügi- ja turundusplaanide koostamisele.

Võta Carl Robertiga ühendust [email protected]