Väikeettevõtjate teadlikkust tõstev kampaania küberturvalisuse teemal

Väikeettevõtjate teadlikkust tõstev kampaania küberturvalisuse teemal

Riigi Infosüsteemide Amet tellis sügiseks 2020 küberturvalisuse kampaania, et teadvustada väikeettevõtjatele neid valitsevaid ohte küberruumis ning anda nippe ohtude märkamiseks ja maandamiseks. Kampaania oli mahukas – Haapi rolliks oli kampaania esimeses faasis viia läbi neli fookusgruppi (kaks eesti ja kaks vene keeles), et mõista paremini, kuidas ettevõtjad täna küberturvalisusest mõtlevad ning milliste sõnumitega neid parim kõnetada oleks. Leidudele tuginedes valmisid kommunikatsiooniplaan ning visuaalid.

Kampaania teises faasis oli Haapi ülesandeks leida võimalusi, kus ürituste või seminaride käigus saaks erinevad kõneisikud küberturvalisuse teemadel rääkida. Kuivõrd esinemiste periood langes kokku COVID-viiruse levikuga, tuli lahenduste leidmisel olla nutikas ja paindlik. Toetasime tellijat projektijuhtimisega ja kaasasime sobivad kõneisikud.

Üleriigilise kampaania osaks olid nii videoklipid, uuendatud veebileht kui välireklaamid. Kampaania kohta saab lähemalt lugeda siit.

Kui soovid samuti tuge oma ettevõttele või asutusele oluliste sõnumite levitamisel, saab Haapi kommunikatsioonimeeskond abiks olla. Võta meiega ühendust info@haap.ee või 5515011.

Sarnased postitused