Kommunikatsioon

Pakume täisteenust kommunikatsioonivaldkonnas, kaasates vajadusel erinevaid koostööpartnereid. Peame oluliseks selgeid sõnumeid ja empaatilist lähenemist. Oleme põhjalikud ja argumenteeritud ning töötame vormi kõrval sisuga, analüüsides põhjalikult olukorda, kuhu sõnumid satuvad, sõnumi edastaja tausta ning konteksti. Nõustame ja aitame leida lahendusi komplekssetele olukordadele. Pakume järgmisi teenuseid:

Sisekommunikatsioon ja töö võrgustikega – Mõtleme läbi ja loome plaani tulemuslikumaks infovahetuseks ja paremateks suheteks klientide ja koostööpartneritega ning asutuse sees. 

Meediasuhted – Aitame sinu sõnumil kõlada, et eesmärkide saavutamine oleks lihtsam. Valime sobivad kanalid ning toetame sinu meeskonda nii suulises kui kirjalikus sõnumiseades.

Kriisikommunikatsioon – Oleme valmis ja reageerime kiirelt ootamatutes või keerulistes oludes, kus tavapärased kommunikatsioonipõhimõtted enam ei kehti.

Kommunikatsioonistrateegia – Seda teenust on võimalik tellida eraldi paketina, mille raames analüüsime organisatsiooni seniseid sõnumeid ning sõnumite edastamiseks valitud kanaleid, loome uue või värskendame olemasolevat strateegiat.

Sotsiaalmeedia haldamine – Seda teenust on võimalik tellida eraldi paketina, mille käigus meie konsultandid haldavad igapäevaselt teie sotsiaalmeediakanaleid, tehes regulaarseid postitusi ning vastutades info liikumise eest.

Videoproduktsioon – Aitame nii lihtsamate kui keerukamate videotega stsenaariumist tootmiseni välja.

Kampaaniad ja kujundusteenus – Sageli on kommunikatsiooniplaani osaks ka kampaaniad. Aitame valida kampaaniaks sobiva sõnumi ja visuaalse lahenduse ning toodame kõik vajaminevad materjalid.

Loe varasemate tööde kohta siit.