Aitasime Aura veekeskusel taotleda turismisektori tootearenduse toetust

Aitasime Aura veekeskusel taotleda turismisektori tootearenduse toetust

Aura veekeskus asub aadressil Turu 10 Tartu ning selle näol on tegemist Lõuna-Eesti suurima veekeskusega. Aura veekeskuse üks tunnuslausetest on „Veekeskus kogu perele“, mis peegeldab ka keskuse piirkondlikku väärtuspakkumust – tegemist on peredest sise- ja välisturistidele suunatud turismitootega, mis suudab tegevust pakkuda kõigile vanusegruppidele. Aura keskuse väärtuspakkumus tuleneb tema suurusest ja keskuses olevatest eri tüüpi atraktsioonidest: veepark, saunakeskus ja ujula, mis on Lõuna-Eesti piirkonnas unikaalne.

Juba täna on Aura veekeskuse näol tegemist Eesti turul teistest eristuva turismitootega, luues aktiivset puhkust otsivale perekliendi segmendile võimaluse kogeda terviklikku külastuselamust, pakkudes lõõgastusvõimalusi igale vanusegrupile. Võib öelda, et Aura veekeskus on täna üks kolmest suurimast Lõuna-Eesti atraktsioonist (lisaks AHHAA keskusele ja ERMile), mille ümber suurem osa majutusasutustest ehitab enda külastuspakette. Ehk Aura veekeskuse näol on juba täna tegemist turismiobjektiga, mis toob külastajaid Eestisse ja Tartusse.

Aura keskuse nõrkuseks on, et täna puudub veekeskuses peredele suunatud pereala, mis kõnetaks nii lapsi kui ka vanemaid. Täna saavad lapsed mängida lastebasseinis, kuid samal ajal pole neid jälgivatel vanematel võimalik ise mugavalt aega veeta. Ettevõtte meeskond tegeleb aktiivselt keskuse igapäevase arendustegevusega ning nende eesmärgiks on lähiaastatel uuendada Aura veekeskuse turismitoodet, ehitades veekeskuse väliterrassile pereala suurusega ca 130 m², kus on lastebassein, saun, troopikatuba ja Eesti ning Läti esimene omataoline vihmatuba.

Projekti teostamiseks taotleti turismisektori tootearenduse toetust ning taotlusprojekti kaasati ka Haap Consultingu meeskond, kelle abiga koostati taotlus ja taotluse finantsanalüüs.

Aura veekeskuse projekt sai taotlemise hindamisel väga head hindamispunktid ning nad kaasasid pea 200 tuhande eurose toetuse enda projekti elluviimiseks.

Aura veekeskusel on väga tugev ja ambitsioonikas meeskond ja Haap Consultingul oli suur rõõm antud projektis osaleda. Soovime meeskonnale edu projekti elluviimisel!

Kui vajad abi rahastustaotluste koostamisel, kirjuta karl@haap.ee või helista +372 51 966 196.  

Sarnased postitused