Aitasime Fuseboxil kaasata 40 000 eurot  AI4CITIES taotlusvooru esimesest faasist

Aitasime Fuseboxil kaasata 40 000 eurot AI4CITIES taotlusvooru esimesest faasist

Fusebox OÜ on Eesti idufirma, kelle eesmärk on ümber kujundada senist elektriturgu. Fusebox pakub tehnoloogilist virtuaalse elektrijaama teenust, mis võimaldab paindlikkust tarbijate ja energiasüsteemide vahel.  

Fuseboxi virtuaalse elektrijaama teenuse abil on võimalik paindlikult ühendada taastuvenergia allikad elektrivõrku, mille abil väheneb ka CO2 hulk ühiskonnas. Fuseboxi kliendid annavad oma panuse rohelise keskkonna loomisesse, kus neil on samal ajal võimalik teenida ka tulu.

https://fusebox.energy/

„Fuseboxi meeskonna eesmärk oli uue lahenduse väljatöötamiseks kaasata raha AI4CITIES energia taotlusvoorust, mille alaväljakutseks on paindliku energiatarbimise lahenduse loomine“, rääkis Fusebox’i asutaja ja tegevjuht Tarvo Õng. „AI4CITIES on rahastatud Euroopa Liidu Horisont 2020 teadusuuringute ja innovatsiooniprogrammi poolt“, lisas ta.

AI4CITIES programmi kuuluvad kuus regiooni Euroopas: Tallinn, Stavenger, Amsterdam, Kopenhaagen, Helsingi ja Pariisi regioon. Programm keskendub tehisintellekti rakendamise võimalustele energia ja transpordi valdkondades, mille eesmärk on vähenda CO2  taset linnades ning ühiskonnas tervikuna.

Haap Consulting aitas Fuseboxil teha järgmist:

  • Koostada teemapakkumine energia alavooru;
  • Määratleda projekti eesmärgid ja lähteülesanne;
  • Konsulteerida Fuseboxi meeskonda projektiplaani koostamisel;
  • Koostada turuülevaade;
  • Koostada finantsanalüüs;
  • Ette valmistada taotluse lisad.

Haap Consultingu abiga õnnestus Fuseboxil kaasata 40 000 EUR oma projektile „Fusebox Flexlator“. Projekti eesmärgiks on luua lahendus, mis aitab inimestel lihtsalt hinnata enda hoonete energiapotentsiaali ja elektritarbimise paindlikkuse võimalusi. Fusebox oli ainus Eesti ettevõte, kes faas 1-te jõudis ning tal on võimalus tulevikus püüda rahastust AI4CITIEStaotlusvoorufaas 2-st (80 000 eurot) ja faas 3-st (244 437 eurot).

Fuseboxi meeskond on üks pühendunumaid meeskondi, kellega meil on rõõm koostööd teha ja kõigi eelduste kohaselt on tegemist Eesti ühe järgmise edulooga, mis panustab ka Euroopa rohepöördesse. Soovime neile edu oma eesmärkide saavutamisel.

Kui on vaja abi rahastustaotluste koostamisel, kirjuta info@haap.ee või helista +372 51966196.

Sarnased postitused