Starditoetus esimesele käsitöö parfüümide tootjale Eestis

Starditoetus esimesele käsitöö parfüümide tootjale Eestis

T-Perfume on 2020. aasta mais loodud ettevõtte, mille põhiteenuseks on käsitöö parfüümide valmistamine ja müük. T-Perfume pakub teenusena Eestis valmistatud käsitöö parfüüme. Käsitöö parfüümid on parfüümid, mille tiraaž ei ole ületa 10 000. Siia võib võrdluseks tuua, et kaubanduskettides kättesaadavate massparfüümide tiraaž on miljonites.

Lisaks enda toodetud parfüümide müügile pakub T-Perfume nn signature parfüümide võimalust. See tähendab seda, et vastavalt tellimusele töötatakse kliendile välja tema enda isikupärane parfüüm, mida on võimalik tellimuse alusel T-Perfumelt tellida.

T-Perfume soovis enda alustava ettevõtte alustamiseks taotleda RTK starditoetust. Starditoetuse prognooside ja äriplaanide koostamiseks võeti ühendust Haap Consultingu tiimiga.

Haap Consulting aitas T-Perfumel starditoetuse taotlemiseks teha järgmist:

  • Mõelda läbi alustava ettevõtte äriidee kontseptsioon.
  • Konsulteerida T-Perfume meeskonda äriplaani ja finantsprognooside koostamisel.
  • Aidata vastata maakondlik arenduskeskuse ja Riigi Tugiteenuste Keskuse parandusettepanekutele ja kommentaaridele.
  • Uuendada starditoetuse äriplaani ja finantsprognoose.

Projekti lõpptulemusena taotles T-Perfume starditoetuse meetmest toetust parfüümide valmistamiseks vajalike seadmete ostuks, veebilehe ja veebipoe loomiseks ning esimese töötaja palgakulude osaliseks tasumiseks.

Riigi Tugiteenuste Keskus uskus T-Perfume meeskonna ideesse ning neil oli võimalik kaasata 15 tuhat eurot enda idee teostamiseks.

Meil on T-Perfume ja selle asutaja Tony Veileri üle väga hea meel ja soovime neile edu enda äriidee teostamisel Riigi Tugiteenuste Keskuse starditoetuse kaasabil. Sarnaselt oleme aidanud edukalt starditoetust taotleda Pilt ja Raamil.

Kui Sul on vaja abi starditoetuse taotlemisel või rahastustaotluste koostamisel teistesse meetmetesse, võta meiega julgelt ühendust aadressil info@haap.ee või helista numbril +372 51 966 196.

Sarnased postitused