Aitasime BuildrLinkil taotleda arendusosakut

Aitasime BuildrLinkil taotleda arendusosakut

BuildrLink loob ehitussektoris kiiret ja lihtsat viisi ehitusettevõtjatele hinnapäringute haldamiseks. Lahendus võimaldab tulevikus loobuda ajamahukast Exceli töölehtede ja PDFide vahelisest ristkopeerimisest ja saata detailse tootekirjelduse baasil ühe klikiga hinnapäring kümnete allhankijateni.

BuildrLinki probleemipüstitus tuleneb tänasest olukorrast, kus Eestis on täna ehituses ca 200 peatöövõtu ettevõtet (Euroopas ca 50 000), kellel puudub tööriist hinnapäringute tegemiseks alltöövõtjatele, mille abil oleks võimalik pakkumisi sisuliselt võrrelda.

BuildrLink soovis taotleda EASi arendusosakut, et luua arendusosaku abil toote prototüübi laiemaks testimiseks vajalik kasutajaliidese raamistik, mis võtaks samal ajal arvesse ehitusvaldkonna spetsiifikat. BuildrLink soovib oma lahendusega jõuda olukorrani, kus peatöövõtjatel on võimalik arenduse abil teha ühes liideses kõik allhankijatega seotud toimingud, hinnapäringust lepinguni.

Haap Consulting aitas BuildrLinki meeskonnal läbi mõelda arendusidee fookuse ning koostada arendusosaku taotlus.

Tulemuseks oli edukas rahastusotsus ning BuildrLink sai edasi liikuda enda tootealaste arendustegevustega.

Väga tõenäoliselt tuleb üks Eesti järgmisi edulugusid ehituse digitaliseerimises. Loodame, et selleks on BuildrLink ja soovime nende meeskonnale edu edasises!

Kui soovid abi rahastustaotluste koostamisel, kirjuta info@haap.ee või helista 51966196.

Sarnased postitused