Aitasime Tenniseakadeemia OÜ-l taotleda digipöörde toetust

Aitasime Tenniseakadeemia OÜ-l taotleda digipöörde toetust

Ettevõtete digipöörde toetuse eesmärk on toetada automatiseerimist ning digitaalsete tehnoloogiate ja robotite kasutuselevõttu. Kõige tähtsamaks toetusele kandideerimise tingimuseks on see, et taotleja peab olema Eestis registreeritud eraõiguslik juriidiline isik, mille taotluse esitamisele eelneva kahe majandusaasta keskmine müügitulu peab olema vähemalt 200 000 eurot. Toetuse tulemusena peab ettevõttes vähenema kas inimsekkumise vajadus, paranema tarneahela efektiivsus või digitaalne küpsus.

Meie kliendiks digipöörde toetuse taotlemisel oli Tenniseakadeemia OÜ, mis on tenniseõppe pakkuja, kes tegutseb täna neljas kohas: Rocca al Mares, Viimsis, Rakveres ja Peetris. Täna on Tenniseakadeemia OÜ suurimaks probleemiks suur treeningute halduskoormus, millest lähtuvalt on ettevõttel raske olnud keskenduda põhitegevusele ehk pallialade treeningutele ning viia edasisi laienemistegevusi.

Sellest tulenevalt oli Tenniseakadeemial huvi taotleda ka digipöörde toetust, vähendamaks tänaseid ebaefektiivseid haldustegevusi. Haapi meeskond aitas Tenniseakadeemia meeskonda digitaliseerimise teekaardi raporti ning sellega seonduvate taotlusmaterjalide koostamisel (nt „ei kahjusta oluliselt“ hindamine) digipöörde toetuse taotlusvooru.

Meie omavaheline koostöö oli edukas ning selle tulemusena kaasas Tenniseakadeemia 300 tuhat eurot EASi ja KredExi ühendasutusest enda protsesside digitaliseerimiseks, mille käigus luuakse Tenniseakadeemia OÜ protsesside haldamiseks digitaalne liides.

Kui Sulle pakub huvi digipöörde toetus või teised avatud taotlusvoorud, siis kirjuta julgelt karl@haap.ee

Sarnased postitused