Aitasime MTÜ Eesti Metsaseltsil läbi viia meediakampaania hanget

Aitasime MTÜ Eesti Metsaseltsil läbi viia meediakampaania hanget

Eesti Metsaselts on mittetulundusorganisatsioon, mille eesmärgiks on avalikkuse metsandusalane teavitamine, ühiskonna metsandusalase teadlikkuse edendamine, koostöö Eesti metsanduse arendamisel ning metsade kestlikul majandamisel ja kaitsel.

Eesti Metsaselts sai Keskkonnainvesteeringute Keskuse Metsanduse programmi raames rahastust Eesti Metsaseltsi meediakampaania läbiviimiseks. Rahastusotsuse tingimuseks oli, et Eesti Metsaselts peab meediakampaania läbiviimise hankima läbi riigihangete registri. Menetlusliigiks oli avatud hankemenetlus.

Riigihanke läbiviimiseks pöördus Eesti Metsaselts Haap Consultingu poole.

Haap Consulting aitas teha järgmist:

  • Koostada avatud hankemenetlusega riigihanke alusdokumentatsioon.
  • Nõustada taotlejat riigihanke läbiviimisel.
  • Koostada vajalikud lepingu põhjad.
  • Suhelda Keskkonnainvesteeringute Keskusega hanget puudutavates nõudmistes.
  • Teha vajalikud toimingud riigihangete registris ja vastata hanget puudutavates küsimustes.

Hanke korraldamise tulemusel oli Eesti Metsaseltsil võimalik sõlmida hanke võitjaga leping projekti ettenähtud ajaraami sees ning alustada projekti elluviimisega.

Haap Consultingul oli hea meel aidata Eesti Metsaseltsi avatud hankemenetlusega riigihanke läbiviimisel. Oleme põnevil, milline on meedikampaania sisuline tulemus ja soovime mittetulundusühingule edu enda eesmärkide saavutamisel.

Kui vajad samuti abi avatud hankemenetlusega riigihanke läbiviimisel, võta meiega ühendust aadressil info@haap.ee või helista 51966196.

Sarnased postitused